کاربری اسباب بازی
_

صنایع و کاربری

کاربری اسباب بازی

پروژه های اجرا شده

Toy Toy
اسباب بازی ماتیلوس
بچه ها شادی
ایران لوگو اصفهان
اسباب بازی لگو

محصولات مورد نیازتوضیحات

صنعت اسباب بازی در دنیا با درآمد و گردش مالی بالا از اهمیت ویژه ای برخوردار است، بررسیهای آماری گویای این مطلب است که علی رغم رشد بازیهای رایانه ای، رشد صنعت اسباب بازی در دنیا نه تنها متوقف نگردیده، بلکه هنوز در حال رشد می باشد بطوریکه در انتهای سال 2018، گردش مالی این صنعت بالغ بر 90 میلیارد دلار بوده است.
اهمیت صنعت اسباب بازی در ایران از آن جهت است که گردش مالی اسباب ‌بازی در ایران حدود ۳۵۰ میلیون دلار برآورد می‌شود. صنعت نوپای اسباب ‌بازی در ایران با وجود ظرفیت‌های اقتصادی و اشتغال‌زایی، اتحادیه مستقلی ندارد و در حال حاضر مسائل مربوط به این صنعت در اتحادیه های دیگر بررسی می‌شود. در حال حاضر تولید کنندگان مختلفی در کشور مشغول فعالیت در این صنعت هستند که طی سالهای اخیر با توجه به محدودیتهای وارداتی و شرایط تحریمی بر تعداد آنها افزوده شده است، از سوی دیگر هزاران فروشگاه در سرتاسر کشور بصورت تخصصی در رابطه با فروش انواع محصولات اسباب بازی مشغول به فعالیت هستند که نقش بسزایی در جذب کودکان و نوجوانان و افزایش میزان خرید آنها دارند.
تنوع بسیار گسترده محصولات تولیدی در این صنعت، ماهیت این محصول و جامعه مخاطبین آن که عمدتا کوکان و نوجوانان را شامل می شود، موجب گردیده است تا بازار رقابتی جذابی در کشور شکل گیرد. فروشندگان اسباب بازی در کشور جهت جذب هرچه بیشتر مخاطبان که از میان کودکان و نوجوانان می باشد سعی در ارائه و نمایش محصولات خود به بهترین شکل ممکن دارند.
از آنجایی که محصولات تولیدی در صنعت اسباب بازی از لحاظ شکل، ابعاد و رنگ از تنوع بسیار زیادی برخوردارند و از سوی دیگر مخاطب اصلی این محصولات کودکان می باشند، نحوه چیدمان و نمایش آنها از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می گردد.
قفسه های مختص فروشگاههای اسباب بازی، به گونه ای طراحی گردیده اند که به خوبی پاسخگوی تمامی نیازهای فوق الذکر می باشند. در واقع در طراحی این نوع قفسه ها سعی گردیده است تا چیدمان محصولات اسباب بازی در آنها به گونه ای انجام پذیرد که علاوه بر استفاده بهینه از فضای فروشگاه و امکان نمایش مطلوب، بیشترین جذابیت را برای مشتریان و علی الخصوص کودکان داشته باشد.

جستجوی پیشرفته

Search
Generic filters
Search
Generic filters
Search
Generic filters

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!