تجهیزات انبار مکانیزه

انواع آن

استفاده از تجهیزات انبارمکانیزه و حرکت به سوی مکانیزاسیون، در سال‌های اخیر روند رو به رشدی داشته و بسیاری از صنایع به خصوص صنایع فعال در حوزه ریتیل در انبارهای خود از تجهیزات و قفسه بندی‌های مکانیزه استفاده می‌کنند. همان طور که در بخش تجهیزات انبار اشاره کردیم، قفسه بندی استفاده شده در انبارها از اهمیت بالایی برخوردارند. همچنین می‌دانیم که انبارها فقط مخزن نگه داری از کالاها نیستند؛ انبارها سرمایه مهمی برای سازمان‌ها، صنایع و… هستند.

در سال‌های اخیر در پی پیشرفت بسیار سریع و چشمگیر تکنولوژی، تجهیزات و قفسه بندی‌های مورد استفاده در انبارها نیز مکانیزه شدهند اند. در دنیای امروزه که بیشتر کارها به صورت خودکار توسط ماشین‌ها و ربات‌ها انجام می‌شود، بسیاری از صنایع نیز به فکر حضور کمرنگ‌تر نیروی انسانی افتاده اند.

حضور کمتر نیروی انسانی موجب افزایش دقت و سرعت در عملیات انبارها شده است و از همین رو بسیاری از سازمان‌ها، صنایع پخش، سردخانه‌ها و… به استفاده از تجهیزات انبار مکانیزه روی آورده اند.

راک تهران با هدف افزایش سطح مکانیزاسیون در انبارها با تولید محصولاتی نظیر سورتر، بایگانی هوشمند، شاتل درایوین و موبایل راک، به صنایع و سازمان‌ها برای کاهش حضور نیروی انسانی در انبارها و در نتیجه آن کاهش خطاهای انسانی و افزایش سرعت و دقت کمک می‌کند.

این تجهیزات انبار مکانیزه علاوه بر تمامی ویژگی‌های ذکر شده، مزایای دیگری نیز دارند. برای مثال راک موبایل با حذف راهروهای زائد در انبار به استفاده حداکثری از فضای آن کمک می‌کند، بایگانی‌های هوشمند که ترکیبی بی‌نظیر از سخت افزار و نرم افزار هستند نیز به بالا بردن سطح امنیت در بایگانی مکانیزه اسناد و مداک کمک می‌کنند، شاتل درایوین نیز با استفاده از دستگاه شاتل نهایت سرعت و دقت را در جابجایی پالت‌ها به ارمغان می‌آورند.

حرکت در مسیر تکنولوژی و پیش رفتن به سوی مکانیزاسیون، از اهداف اغلب صنایع و سازمان‌ها در دنیای امروز است. ما نیز با ارائه بهترین محصولات مطابق با آخرین استاندارهای جهانی و همرا شما بودن در تمامی مراحل پروژه‌هایتان، به شما در حرکت در این مسیر و پیشرفت هر روزه کمک خواهیم کرد.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!