قفسه فروشگاهی (هایپری- سوپری)

متنوع و انعطاف پذیر با تحمل زیاد و قابلیتهای کاربردی فراوان

قفسه های هایپری (سوپری) با توجه به نوع طراحی، تنوع بی نظیر و ویژگی های منحصر به فردی که دارند، بهترین و مناسبترین گزینه جهت فروشگاه های زنجیره ای، هایپر مارکت ها و سوپری ها می باشند.

قفسه فروشگاهی (اکونومی)

اقتصادی و با صرفه با عمق کمتر و متناسب با نیاز و ماهیت فروشگاه

قفسه های اکونومی با توجه به نوع طراحی و تغییراتی که در برخی مقاطع خود داشته اند، به لحاظ قیمتی و صرفه اقتصادی، بهترین انتخاب جهت فروشگاههای کوچک و سوپرمارکتها می باشند که فضای کمتری در اختیار دارند.

قفسه فروشگاهی (باتی راک) 

طراحی ویژه و اختصاصی جهت کالاهای خاص و حجیم

قفسه های باتی راک، در کنار داشتن ویژگی های قفسه های فروشگاهی هایپری – سوپری، به گونه ای طراحی شده اند که قابلیت نگهداری اقلام حجیم و سنگین وزن را در ابعاد مختلف به خوبی دارا می باشند.

قفسه فروشگاهی (کراس) 

طراحی منحصر به فرد و جذاب جهت جلب توجه هر چه بیشتر مشتریان

قفسه کراس جهت سرلاین ها به گونه ای طراحی شده است که علاوه بر قابلیت چیدمان مطلوب و نمایش کالاهای مختلف و مکمل، امکان جذب مشتریان را به بهترین شکل ممکن داشته باشد.

قفسه فروشگاهی (نان) 

قفسه ای شکیل و جذاب جهت نگهداری انواع نانهای صنعتی

طراحی قفسه نان به گونه ای انجام پذیرفته است که امکان نگهداری انواع نانهای صنعتی و نانهای بسته بندی در ابعاد و حجمهای گوناگون را داشته باشد.

قفسه فروشگاهی (میوه) 

قفسه ای کاربردی با قابلیتهای بسیار زیاد جهت نگهداری انواع میوه و سبزیجات

در طراحی قفسه میوه سعی گردیده است تا با توجه به وزن، تنوع و اشکال مختلف میوه و سبزیجات و همچنین نوع بسته بندی استفاده شده، امکان نگهداری و نمایش آن ها جهت مشتریان به نحو مطلوبی وجود داشته باشد.

قفسه فروشگاهی (کتاب)

محصولی کاربردی و کارآمد با قابلیت نگهداری انواع کتاب و لوازم التحریر

طراحی قفسه کتاب و طبقات آن به گونه ای انجام پذیرفته است که امکان نگهداری و نمایش کتاب و انواع لوازم التحریر در ابعاد مختلف و شکل های مختلف به راحتی وجود دارد.

واحد فروش قفسه بندی و تجهیزات فروشگاهی

02167523

درخواست مشاوره

  کتاب

  جهت چیدمان مطلوب و نمایش مناسب کتاب، دفتر و انواع مختلف لوازم التحریر، این نوع قفسه ها طراحی و ساخته شده است. قفسه های مختص کتاب به گونه ای طراحی شده اند که در کنار تنوع فراوان و ابعاد متغیری که دارند، قابلیت چیدمان و نگهداری انواع کتاب و محصولات مرتبط را به نحو مطلوبی دارا می باشند.
  از جمله ویژگی های قفسه مخصوص کتاب، امکان طراحی طبقات در ابعاد و شکل های مختلف با شیب ها و زوایای متغیر می باشد. این طبقات همچنین قابلیت نگهداری کتاب ها بصورت عمودی و یا افقی را نیز دارا می باشند.

  میوه

  طراحی قفسه های فروشگاهی مخصوص میوه، به گونه ای می باشد که قابلیت نگهداری انواع میوه و سبزیجات را داشته باشد. استفاده از سبد های مخصوص جهت نگهداری انواع میوه، سطح شیبدار طبقات، ابعاد مختلف طبقات و نوع طراحی، از ویژگی های قفسه فروشگاهی میوه می باشد.

  نان

  در طراحی قفسه های مختص نان، با توجه به ویژگی های نان های بسته بندی و ماهیت کالا، سعی گردیده است از تجهیزات و ملحقات (اکسسوری های) ویژه نان استفاده گردد. ضمن آنکه رنگ قفسه های نان نیز نسبت به سایر قفسه های فروشگاهی بعضا متفاوت می باشد.
  عموما در طراحی این قفسه ها از چوب استفاده شده و طبقات دارای شیار بوده که می توانند بصورت شیبدار یا افقی نصب و اجرا گردند.

  کراس

  یکی از مهمترین قسمت های قفسه های فروشگاهی ابتدا و انتهای قفسه ها یا اصطلاحا همان سرلاین ها هستند. عموما در فروشگاه ها و هایپرها، سرلاین ها از موقعیت بسیار مناسبی جهت نمایش کالاها و اقلام برخوردار بوده و اهمیت بالایی دارند. به همین منظور، قفسه های کراس با طراحی منحصر به فرد خود جهت نصب در سرلاین ها، پیشنهاد می گردد.از این نوع قفسه در نقاط استراتژیک و غیر قابل دسترس فضای فروشگاهی نیز استفاده میگردد.
  طراحی و شکل قفسه های کراس به گونه ای است که امکان چیدمان و نمایش کالاهای اصلی به همراه کالاهای مکمل و یا مشابه را براحتی در سرردیف های قفسه های فروشگاهی ایجاد می نماید. ضمن آنکه قابلیت نمایش مناسب و ایجاد جذابیت بصری بیشتر جهت کالاهای مدنظر را به خوبی فراهم می سازد.

  باتی راک

  نوع خاصی از قفسه های فروشگاهی تحت عنوان قفسه های باتی راک وجود دارد که بصورت اختصاصی جهت چیدمان و نگهداری کالاهای سنگین وزن و حجیم (مانند لوازم خانگی، آب معدنی، روغن، کیسه های برنج و سایر کالاهای مشابه) طراحی و ساخته شده است.این نوع قفسه ها با توجه به ماهیت کاربری خود، عموما دهانه و عمق بزرگتری نسبت به سایر قفسه های فروشگاهی دارند.با توجه به وزن بالای اقلامی که در قفسه های باتی راک چیدمان می گردند، از براکتهای خاص با طراحی ویژه استفاده شده است، ضمن آنکه جهت افزایش قابلیت تحمل بیشتر دهانه ها، از ستون های پروفیلی در جلوی قفسه ها استفاده می شود.

  اکونومی

  قفسه های فروشگاهی اکونومی از لحاظ ظاهری و مشخصات فنی  مشابه قفسه فروشگاهی هایپری-سوپری می باشند، عمده تفاوت قفسه های اکونومی در موارد زیر می باشد:

  2-1-عمق کفه ها عموما 10 سانتیمتر کمتر می باشد.

  2-2- ضخامت کفه ها نسبت به قفسه های هایپری کمتر می باشد.

  2-3- در طراحی و ساخت ستونها و براکتها از مقاطع سبکتری استفاده شده است.

  2-4- پشت بندها (بک پنلها) معمولی بوده و امکان استفاده از بک پنل مولتی بار و یا مش (پانچ دار) وجود ندارد.

  2-5- طراحی این نوع قفسه به نحوی میباشد ستون به پایه ستون متصل میباشد.

  هایپری- سوپری

  این نوع قفسه، جزء پرمصرف ترین و پرکاربردترین قفسه ها جهت فروشگاه های زنجیره ای، هایپرمارکت ها ، سوپرمارکت ها و فروشگاه ها با کاربری های خاص و مختلف می باشد.
  طراحی این نوع قفسه به نحوی می باشد که قابلیت جدا شدن ستون از پایه ستون را دارا می باشد که این امر جابجایی و حمل و نقل را راحتر مینماید و از آسیب دیدن سازه نیز جلوگیری مینماید.
  معمولا عمق کفه اول 50 یا 60 سانتیمتر و عمق مابقی کفه  ها،10 سانتی متر کمتر می باشد.
  استفاده از پایه رگلاتوری در زیر ستون ها با طراحی خاص خود از مزایای خاص قفسه فروشگاهی راک تهران می باشد که به هنگام جابجایی و تغییر مکان، با توجه به وجود درزهای کف فروشگاه، مشکلی ایجاد نمی نماید.
  این نوع قفسه ها در دو حالت یک طرفه و دو طرفه با سرلاین های تخت و گرد قابلیت طراحی و اجرا دارند. پشت بند (بک پنل) مورد استفاده در این نوع قفسه ها می تواند از نوع معمولی، مولتی بار، مش یا پانچ دار باشد که با توجه به ویژگی های هر کدام از آن ها، کاربردهای منحصر به خود را در قفسه خواهند داشت.

  ویژگی ها و مزایا
  • تنوع و طراحی انعطاف پذیر
  • امکان طراحی سفارشی
  • قابلیت نگهداری و چیدمان انواع کالاها و محصولات مختلف
  • قابلیت طراحی و چیدمان متنوع (layout) در فروشگاه مطابق نیاز و استراتژی های مدنظر
  • قابلیت طراحی و نصب انواع تجهیزات و ملحقات جانبی (اکسسوری) بر روی قفسه ها
  • امکان طراحی و بکارگیری تجهیزات تکمیلی
  • تنوع نحوه استفاده و پیاده سازی
  • استفاده بهینه و حداکثری از سطح و فضای موجود
  • کمک به ایجاد نظم و انضباط در محیط فروشگاه و مدیریت مطلوب موجودی ها
  توضیحات

  قفسه های فروشگاهی

  قفسه های فروشگاهی با طراحی انعطاف پذیر و منحصر به فرد خود امکان نصب و اجرا در تمامی هایپر مارکت ها، فروشگاه ها، سوپر مارکت ها و سایر مکان های مشابه را دارند. از آنجایی که این نوع قفسه ها بطور مستقیم در معرض دید خریداران و مشتریان نهایی قرار دارند، نوع طراحی، ویژگی های فنی و شکل ظاهری آنها اهمیت دو چندانی پیدا می نماید.

  به هر میزان طراحی قفسه های در فروشگاه ها جذاب تر و شکیل تر باشد به همان میزان، چیدمان کالاها در داخل آن از جذابیت بصری بیشتری برخوردار می باشد.
  از سوی دیگر شاخص ها و معیار های طراحی قفسه ها می بایست به گونه ای مدنظر قرار گیرد که این نوع سیستم قفسه بندی، پاسخگوی چیدمان انواع کالاها و اقلام در ابعاد و وزن های مختلف باشد و در عین حال بتواند به خوبی همه جنبه های مدنظر از کالا را به نمایش بگذارد.

  با توجه به طیف وسیع فروشگاه های موجود و تنوع فراوان آن ها، با توجه به ماهیت کاربری، مدل ها و طرح های بسیار گوناگونی از انواع سیستم های قفسه بندی فروشگاهی طراحی و ساخته شده است.
  جدا از شکل و نوع طراحی برخی از قفسه های فروشگاهی، عمده تفاوت اصلی آن ها در ابعاد، شکل و ضخامت مقاطع مورد استفاده و تجهیزات جانبی مرتبط با آن ها می باشد.
  می توان گفت دو شاخصه مهم و اصلی قفسه های فروشگاهی عبارتند از:

  • طراحی شکیل و جذاب
  • مشخصات فنی و تحمل بارگذاری با توجه به تنوع کالاهای قابل چیدمان

  کلیه محصولات برای پروژه های قفسه های فروشگاهی راک تهران با اصول و استانداردهای موجود تولید و تست می شوند و سپس با تضمین کیفیت و پشتیبانی به بازار اراٰئه می شوند.

  _

  عکس

  قفسه فروشگاهی

  قفسه-اکونومی
  Bati Rock Shelf
  Bati Rock Shelf
  Bati Rock Shelf
  Bati Rock Shelf
  Fruit shelf
  bread shelf
  bread shelf
  Book shelf
  Book shelf
  Book shelf
  Cross shelf
  Cross shelf
  Store shelves
  Store shelves
  Store shelves
  Store shelves
  Multi bar shelf 1
  _

  عکس

  قفسه فروشگاهی

  supermarket shelving
  Bati Rock Shelf
  Bati Rock Shelf
  Bati Rock Shelf
  Bati Rock Shelf
  Fruit shelf
  bread shelf
  bread shelf
  Book shelf
  Book shelf
  Book shelf
  Cross shelf
  Cross shelf
  Store shelves
  Store shelves
  Store shelves
  Store shelves
  Multi bar shelf 1
  _

  ویدیو

  قفسه فروشگاهی

  جستجوی پیشرفته

  Search
  Generic filters
  Search
  Generic filters
  Search
  Generic filters
  _

  کاربری و حوزه های مورد استفاده

  قفسه فروشگاهی

  _

  دیگر محصولات در

  قفسه بندی و تجهیزات فروشگاهی

  _

  دسته بندی محصولات ما

  قفسه فروشگاهی

  سوالات متداول

  قفسه فروشگاهی 

  آیا قفسه فروشگاهی بر روی جذابیت بصری تاثیر گذار است؟

  به هر میزان طراحی قفسه ها جذاب تر و شکیل تر باشد به همان میزان، فروشگاه ها و چیدمان کالاها در داخل آن از جذابیت بصری بیشتری برخوردار می باشد.

  قفسه فروشگاهی چه کاربردی دارد؟

  با توجه به طیف وسیع فروشگاه های موجود و تنوع فراوان آن ها، با توجه به ماهیت کاربری، مدل ها و طرح های بسیار گوناگونی از انواع سیستم های قفسه بندی فروشگاهی طراحی و ساخته شده است.

  ویژگی های قفسه فروشگاهی چیست؟
  • طراحی شکیل
  • جذاب مشخصات فنی 
  • تحمل بارگذاری با توجه به تنوع کالاهای قابل چیدمان
  جنس قفسه های فروشگاهی راک تهران به چه صورت است؟

  جنس قفسه های فروشگاهی باب میل مشتری تهیه و تولید می شود. لازم بذکر است که اکثر کارفرمایان پروژه ها قفسه های فروشگاهی خود را از سازه های فلزی سفارش میدهند.

  عمر قفسه های فروشگاهی معمولا چند سال است؟

  عمر و میزان کارکرد این قفسات بسته به نوع مصرف شما و دقت در حین حمل و نقل بستگی دارد. اگر با ظرافت کامل حمل و نگهداری شوند تا سالیان سال مورد استفاده شما خواهند بود.

  قفسه بندی فروشگاهی برای فروشگاه های بزرگ و کوچک با هم تفاوت دارد؟

  بله. تمامی قفسه بندی فروشگاهی با توجه به ابعاد مکان مورد نظر طراحی و تولید می شوند و معمولا فروشگاه های بزرگ نظیره هایپر مارکت، هایپر استار و ….. از فروشگاه هایی با ابعاد کوچک تجهیزات بیشتری احتیاج دارند.

  امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!