قفسه فروشگاهی (هایپری- سوپری)

متنوع و انعطاف پذیر با تحمل زیاد و قابلیتهای کاربردی فراوان

قفسه های هایپری (سوپری) با توجه به نوع طراحی، تنوع بی نظیر و ویژگیهای منحصر به فردی که دارند، بهترین و مناسبترین گزینه جهت فروشگاههای زنجیره ای، هایپر مارکتها و سوپریها می باشند.

قفسه فروشگاهی (اکونومی)

اقتصادی و با صرفه با عمق کمتر و متناسب با نیاز و ماهیت فروشگاه

قفسه های اکونومی با توجه به نوع طراحی و تغییراتی که در برخی مقاطع خود داشته اند، به لحاظ قیمتی و صرفه اقتصادی، بهترین انتخاب جهت فروشگاههای کوچک و سوپرمارکتها می باشند که فضای کمتری در اختیار دارند.

قفسه فروشگاهی (باتی راک) 

طراحی ویژه و اختصاصی جهت کالاهای خاص و حجیم

قفسه های باتی راک، در کنار داشتن ویژگیهای قفسه های فروشگاهی هایپری – سوپری، به گونه ای طراحی شده اند که قابلیت نگهداری اقلام حجیم و سنگین وزن را در ابعاد مختلف به خوبی دارا می باشند.

قفسه فروشگاهی (کراس) 

طراحی منحصر به فرد و جذاب جهت جلب توجه هر چه بیشتر مشتریان

قفسه کراس جهت سرلاینها به گونه ای طراحی شده است که علاوه بر قابلیت چیدمان مطلوب و نمایش کالاهای مختلف و مکمل، امکان جذب مشتریان را به بهترین شکل ممکن داشته باشد.

قفسه فروشگاهی (نان) 

قفسه ای شکیل و جذاب جهت نگهداری انواع نانهای صنعتی

طراحی قفسه نان به گونه ای انجام پذیرفته است که امکان نگهداری انواع نانهای صنعتی و نانهای بسته بندی در ابعاد و حجمهای گوناگون را داشته باشد.

قفسه فروشگاهی (میوه) 

قفسه ای کاربردی با قابلیتهای بسیار زیاد جهت نگهداری انواع میوه و سبزیجات

در طراحی قفسه میوه سعی گردیده است تا با توجه به وزن، تنوع و اشکال مختلف میوه و سبزیجات و همچنین نوع بسته بندی استفاده شده، امکان نگهداری و نمایش آنها جهت مشتریان به نحو مطلوبی وجود داشته باشد.

قفسه فروشگاهی (کتاب)

محصولی کاربردی و کارآمد با قابلیت نگهداری انواع کتاب و لوازم التحریر

طراحی قفسه کتاب و طبقات آن به گونه ای انجام پذیرفته است که امکان نگهداری و نمایش کتاب و انواع لوازم التحریر در ابعاد مختلف و شکلهای مختلف به راحتی وجود دارد.

واحد فروش قفسه بندی و تجهیزات فروشگاهی

02167523

درخواست مشاوره

  کتاب

  جهت چیدمان مطلوب و نمایش مناسب کتاب، دفتر و انواع مختلف لوازم التحریر، این نوع قفسه ها طراحی و ساخته شده است. قفسه های مختص کتاب به گونه ای طراحی شده اند که در کنار تنوع فراوان و ابعاد متغیری که دارند، قابلیت چیدمان و نگهداری انواع کتاب و محصولات مرتبط را به نحو مطلوبی دارا می باشند.
  از جمله ویژگیهای قفسه مخصوص کتاب، امکان طراحی طبقات در ابعاد و شکلهای مختلف با شیبها و زوایای متغیر می باشد. این طبقات همچنین قابلیت نگهداری کتابها بصورت عمودی و یا افقی را نیز دارا می باشند.

  میوه

  طراحی قفسه های فروشگاهی مخصوص میوه، به گونه ای می باشد که قابلیت نگهداری انواع میوه و سبزیجات را داشته باشد. استفاده از سبدهای مخصوص جهت نگهداری انواع میوه، سطح شیبدار طبقات، ابعاد مختلف طبقات و نوع طراحی، از ویژگیهای قفسه فروشگاهی میوه می باشد.

  نان

  در طراحی قفسه های مختص نان، با توجه به ویژگیهای نانهای بسته بندی و ماهیت کالا، سعی گردیده است از تجهیزات و ملحقات (اکسسوریهای) ویژه نان استفاده گردد. ضمن آنکه رنگ قفسه های نان نیز نسبت به سایر قفسه های فروشگاهی بعضا متفاوت می باشد.
  عموما در طراحی این قفسه ها از چوب استفاده شده و طبقات دارای شیار بوده که می توانند بصورت شیبدار یا افقی نصب و اجرا گردند.

  کراس

  یکی از مهمترین قسمتهای قفسه های فروشگاهی ابتدا و انتهای قفسه ها یا اصطلاحا همان سرلاینها هستند. عموما در فروشگاهها و هایپرها، سرلاینها از موقعیت بسیار مناسبی جهت نمایش کالاها و اقلام برخوردار بوده و اهمیت بالایی دارند. به همین منظور، قفسه های کراس با طراحی منحصر به فرد خود جهت نصب در سرلاینها، پیشنهاد می گردد.از این نوع قفسه در نقاط استراتژیک و غیر قابل دسترس فضای فروشگاهی نیز استفاده میگردد.
  طراحی و شکل قفسه های کراس به گونه ای است که امکان چیدمان و نمایش کالاهای اصلی به همراه کالاهای مکمل و یا مشابه را براحتی در سرردیفهای قفسه های فروشگاهی ایجاد می نماید. ضمن آنکه قابلیت نمایش مناسب و ایجاد جذابیت بصری بیشتر جهت کالاهای مدنظر را به خوبی فراهم می سازد.

  باتی راک

  نوع خاصی از قفسه های فروشگاهی تحت عنوان قفسه هایباتی راک وجود دارد که بصورت اختصاصی جهت چیدمان و نگهداری کالاهای سنگین وزن و حجیم (مانند لوازم خانگی، آب معدنی، روغن، کیسه های برنج و سایر کالاهای مشابه) طراحی و ساخته شده است.این نوع قفسه ها با توجه به ماهیت کاربری خود، عموما دهانه و عمق بزرگتری نسبت به سایر قفسه های فروشگاهی دارند.با توجه به وزن بالای اقلامی که در قفسه های باتی راک چیدمان می گردند، از براکتهای خاص با طراحی ویژه استفاده شده است، ضمن آنکه جهت افزایش قابلیت تحمل بیشتر دهانه ها، از ستونهای پروفیلی در جلوی قفسه ها استفاده می شود.

  اکونومی

  قفسه های فروشگاهی اکونومی از لحاظ ظاهری و مشخصات فنی  مشابه قفسه فروشگاهی هایپری-سوپری می باشند، عمده تفاوت قفسه های اکونومی در موارد زیر می باشد:

  2-1-عمق کفه ها عموما 10 سانتیمتر کمتر می باشد.

  2-2- ضخامت کفه ها نسبت به قفسه های هایپری کمتر می باشد.

  2-3- در طراحی و ساخت ستونها و براکتها از مقاطع سبکتری استفاده شده است.

  2-4- پشت بندها (بک پنلها) معمولی بوده و امکان استفاده از بک پنل مولتی بار و یا مش (پانچ دار) وجود ندارد.

  2-5- طراحی این نوع قفسه به نحوی میباشد ستون به پایه ستون متصل میباشد.

  هایپری- سوپری

  این نوع قفسه، جزء پرمصرفترین و پرکاربردترین قفسه ها جهت فروشگاههای زنجیره ای، هایپرمارکتها ، سوپرمارکتها و فروشگاهها با کاربری های خاص و مختلف می باشد.
  طراحی این نوع قفسه به نحوی میباشد که قابلیت جدا شدن ستون از پایه ستون را دارا میباشد که این امر جابجایی و حمل و نقل را راحتر مینماید و از آسیب دیدن سازه نیز جلوگیری مینماید.
  معمولا عمق کفه اول 50 یا 60 سانتیمتر و عمق مابقی کفه ها،10 سانتیمتر کمتر می باشد.
  استفاده از پایه رگلاتوری در زیر ستونها با طراحی خاص خود از مزایای خاص قفسه فروشگاهی راک تهران می باشد که به هنگام جایجایی و تغییر مکان، با توجه به وجود درزهای کف فروشگاه، مشکلی ایجاد نمی نماید.
  این نوع قفسه ها در دو حالت یک طرفه و دو طرفه با سرلاینهای تخت و گرد قابلیت طراحی و اجرا دارند. پشت بند (بک پنل) مورد استفاده در این نوع قفسه ها می تواند از نوع معمولی، مولتی بار، مش یا پانچ دار باشد که با توجه به ویژگیهای هر کدام از آنها، کاربردهای منحصر به خود را در قفسه خواهند داشت.

  ویژگی ها و مزایا

  تنوع و طراحی انعطاف پذیر
  امکان طراحی سفارشی
  قابلیت نگهداری و چیدمان انواع کالاها و محصولات مختلف
  قابلیت طراحی و چیدمان متنوع (layout) در فروشگاه مطابق نیاز و استراتژیهای مدنظر
  قابلیت طراحی و نصب انواع تجهیزات و ملحقات جانبی (اکسسوری) بر روی قفسه ها
  امکان طراحی و بکارگیری تجهیزات تکمیلی
  تنوع نحوه استفاده و پیاده سازی
  استفاده بهینه و حداکثری از سطح و فضای موجود
  کمک به ایجاد نظم و انضباط در محیط فروشگاه و مدیریت مطلوب موجودیها

  توضیحات

  قفسه های فروشگاهی با طراحی انعطاف پذیر و منحصر به فرد خود امکان نصب و اجرا در تمامی هایپر مارکتها، فروشگاهها، سوپر مارکتها و سایر مکانهای مشابه را دارند.از آنجایی که این نوع قفسه ها بطور مستقیم در معرض دید خریداران و مشتریان نهایی قرار دارند، نوع طراحی، ویژگیهای فنی و شکل ظاهری آنها اهمیت دوچندانی پیدا می نماید.
  به هر میزان طراحی قفسه ها جذاب تر و شکیل تر باشد به همان میزان، فروشگاهها و چیدمان کالاها در داخل آن از جذابیت بصری بیشتری برخوردار می باشد. از سوی دیگر شاخصها و معیارهای طراحی می بایست به گونه ای مدنظر قرار گیرد که این نوع سیستم قفسه بندی، پاسخگوی چیدمان انواع کالاها و اقلام در ابعاد و وزنهای مختلف باشد و در عین حال بتواند به خوبی همه جنبه های مدنظر از کالا را به نمایش بگذارد.
  با توجه به طیف وسیع فروشگاههای موجود و تنوع فراوان آنها، با توجه به ماهیت کاربری، مدلها و طرحهای بسیار گوناگونی از انواع سیستمهای قفسه بندی فروشگاهی طراحی و ساخته شده است. جدا از شکل و نوع طراحی برخی از قفسه های فروشگاهی، عمده تفاوت اصلی آنها در ابعاد، شکل و ضخامت مقاطع مورد استفاده و تجهیزات جانبی مرتبط با آنها می باشد. بعبارت دیگر می توان گفت دو شاخصه مهم و اصلی قفسه های فروشگاهی عبارتند از:
  طراحی شکیل و جذاب
  مشخصات فنی و تحمل بارگذاری با توجه به تنوع کالاهای قابل چیدمان

  _

  عکس

  قفسه فروشگاهی

  supermarket shelving
  Bati Rock Shelf
  Bati Rock Shelf
  Bati Rock Shelf
  Bati Rock Shelf
  Fruit shelf
  bread shelf
  bread shelf
  Book shelf
  Book shelf
  Book shelf
  Cross shelf
  Cross shelf
  Store shelves
  Store shelves
  Store shelves
  Store shelves
  Multi bar shelf
  _

  عکس

  قفسه فروشگاهی

  supermarket shelving
  Bati Rock Shelf
  Bati Rock Shelf
  Bati Rock Shelf
  Bati Rock Shelf
  Fruit shelf
  bread shelf
  bread shelf
  Book shelf
  Book shelf
  Book shelf
  Cross shelf
  Cross shelf
  Store shelves
  Store shelves
  Store shelves
  Store shelves
  Multi bar shelf
  _

  ویدیو

  قفسه فروشگاهی

  جستجوی پیشرفته

  Search
  Generic filters
  Search
  Generic filters
  Search
  Generic filters
  _

  کاربری و حوزه های مورد استفاده

  قفسه فروشگاهی

  _

  دیگر محصولات در

  قفسه بندی و تجهیزات فروشگاهی

  _

  دسته بندی محصولات ما

  قفسه فروشگاهی

  امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!