تجهیزات انبار مکانیزه

افزایش سطح تجهیزات انبار مکانیزه  و کاهش دخالت نیروی انسانی، علاوه بر افزایش سرعت و دقت عملیات در انبار، موجب کاهش حادثه و خطاهای انسانی می گردد. بکارگیری قفسه های مدرن در انبار یکی از راه حلهای پیشنهادی جهت افزایش سطح مکانیزاسیون می باشد.

واحد فروش تجهیزات انبار مکانیزه

02143043300

محصولات تجهیزات انبار مکانیزه و خدمات

وجود انواع تجهیزات انبار مکانیزه با قابلیتها و کاربردهای خاص خود، این امکان را به مشتریان می دهد که بر مبنای نیاز خود، سطح مناسبی از مکانیزاسیون را در انبار اجرا نمایند.

_

 تجهیزات انبار مکانیزه

انواع آن 

استفاده از تجهیزات انبارمکانیزه و حرکت به سوی مکانیزاسیون، در سال‌های اخیر روند رو به رشدی داشته و بسیاری از صنایع به خصوص صنایع فعال در حوزه ریتیل در انبارهای خود از تجهیزات و قفسه بندی‌های مکانیزه استفاده می‌کنند. همان طور که در بخش تجهیزات انبار اشاره کردیم، قفسه بندی استفاده شده در انبارها از اهمیت بالایی برخوردارند. همچنین می‌دانیم که انبارها فقط مخزن نگه داری از کالاها نیستند؛ انبارها سرمایه مهمی برای سازمان‌ها، صنایع و… هستند.

در سال‌های اخیر در پی پیشرفت بسیار سریع و چشمگیر تکنولوژی، تجهیزات و قفسه بندی‌های مورد استفاده در انبارها نیز مکانیزه شدهند اند. در دنیای امروزه که بیشتر کارها به صورت خودکار توسط ماشین‌ها و ربات‌ها انجام می‌شود، بسیاری از صنایع نیز به فکر حضور کمرنگ‌تر نیروی انسانی افتاده اند.

حضور کمتر نیروی انسانی موجب افزایش دقت و سرعت در عملیات انبارها شده است و از همین رو بسیاری از سازمان‌ها، صنایع پخش، سردخانه‌ها و… به استفاده از تجهیزات انبار مکانیزه روی آورده اند.

راک تهران با هدف افزایش سطح مکانیزاسیون در انبارها با تولید محصولاتی نظیر سورتر، بایگانی هوشمند، شاتل درایوین و موبایل راک، به صنایع و سازمان‌ها برای کاهش حضور نیروی انسانی در انبارها و در نتیجه آن کاهش خطاهای انسانی و افزایش سرعت و دقت کمک می‌کند.

این تجهیزات انبار مکانیزه علاوه بر تمامی ویژگی‌های ذکر شده، مزایای دیگری نیز دارند. برای مثال راک موبایل با حذف راهروهای زائد در انبار به استفاده حداکثری از فضای آن کمک می‌کند، بایگانی‌های هوشمند که ترکیبی بی‌نظیر از سخت افزار و نرم افزار هستند نیز به بالا بردن سطح امنیت در بایگانی مکانیزه اسناد و مداک کمک می‌کنند، شاتل درایوین نیز با استفاده از دستگاه شاتل نهایت سرعت و دقت را در جابجایی پالت‌ها به ارمغان می‌آورند.

حرکت در مسیر تکنولوژی و پیش رفتن به سوی مکانیزاسیون، از اهداف اغلب صنایع و سازمان‌ها در دنیای امروز است. ما نیز با ارائه بهترین محصولات مطابق با آخرین استاندارهای جهانی و همرا شما بودن در تمامی مراحل پروژه‌هایتان، به شما در حرکت در این مسیر و پیشرفت هر روزه کمک خواهیم کرد.

مشتریان تجهیزات انبار مکانیزه و صنایع هدف

برخی از صنایع و شرکتها با توجه به ماهیت کالاها و شرایط خاص خود نیاز به تجهیزات انبار مکانیزه ویژه ای دارند که موجب افزایش سطح مکانیزاسیون و حضور کمتر نیروی انسانی در داخل انبار گردد. این گروه از قفسه ها، دقیقا مناسب چنین سازمانهایی می باشند.

_

صنایع و حوزه های مورد استفاده تجهیزات انبار مکانیزه

تجهیزات انبار مکانیزه

جستجوی پیشرفته

Search
Generic filters
Search
Generic filters
Search
Generic filters

پروژه سورتر شرکت ملی پست

پروژه تجهیز سامانه سورتینگ پست ملی

افتتاح خط سورتر شرکت ملی پست خلیج فارس برای اولین بار در ایران، با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات. برگ ديگری از افتخارات شرکت کیا گیتی صنعت و هلدینگ راک تهران.آینده را می‌سازیم…

product---case-study---1000x600

پروژه تجهیز سیستم مکانیزه انبار مادیران

پروژه تجهیز قفسه بندی انبار مادیران

جهت نگهداری و ذخیره سازی پالتهای حاوی انواع برد LCD و LED تولید شرکت مادیران، قسمتی از انبار این شرکت به مساحت 2000 متر مربع به قفسه بندی خود جریان مجهز گردیده است. قفسه مذکور با ارتفاع ….

مادیران
_

دسته بندی محصولات راک تهران

تجهیزات انبار مکانیزه