قفسه بندی شاتل درایوین

نهایت سرعت و دقت در گذاشت و برداشت پالت ها

قفسه بندی شاتل درایوین سیستمی تقریبا تمام مکانیزه می باشد که با استفاده از دستگاه شاتل، امکان جابجایی و چیدمان پالتها را در داخل راهروهای قفسه درایوین به سهولت فراهم می سازد.

واحد فروش سیستم های قفسه بندی مکانیزه

02143043300

درخواست مشاوره

  مشخصات فنی
  ویژگی ها و مزایا
  • امکان نگهداری هر نوع کالا بصورت بار واحد (Unit Load)
  • دسترسی سریع و ایمن به کالاها
  • افزایش سرعت و دقت عملیات
  • امکان چیدمان و مدیریت گروهی کالاها بر حسب هر کانال
  • امکان استفاده بهینه از فضا با حذف راهروهای فرعی و زائد
  • دستیابی به حداکثر ظرفیت ممکن در سطح
  • قابلیت افزایش سطح مکانیزاسیون انبار با بهره گیری از زیر ساختهای سخت افزاری و نرم افزاری موجود
  محدوده کاربرد

  قفسه شاتل درایوین جهت انواع بارهای پالتی در حجم و مقدار زیاد که تنوع چندانی ندارند مورد استفاده قرار می گیرد.

  توضیحات

  قفسه شاتل درایوین

  قفسه شاتل درایوین در واقع سیستم پیشرفته (مکانیزه شده) قفسه درایوین می باشد که با استفاده از ماشین شاتل جهت گذاشت و برداشت پالت ها در داخل راهروهای قفسه بندی، ضمن حذف اپراتور و ماشین های لیفتراک و ریچتراک جهت گذاشت و برداشت بار در داخل راهروها، امکان افزایش سطح مکانیزاسیون انبار را نیز مهیا می سازد.
  بکارگیری ماشین های شاتل در این سیستم قفسه بندی، علاوه بر افزایش دقت و سرعت عملیات در انبار، قابلیت مدیریت موجودی ها را نیز افزایش می دهد، به عبارت دیگر شما در این سیستم می توانید هر تنوع از کالاها را به جای ذخیره سازی در یک دهانه (تونل) که شامل چندین طبقه (کانال) می باشد، در هر کانال به تفکیک بارگذاری کنید. در واقع ماشین شاتل به شما این امکان را می دهد که در هر دهانه (تونل) با توجه به تعداد طبقات (کانال ها) چندین گروه از کالاها را چیدمان نمائید، بنابراین نسبت به قفسه درایوین تعداد تنوع بیشتری از کالاها را می توان در این سیستم قفسه بندی بارگذاری نمود.
  ماشین های شاتل با قابلیت دستور پذیری از راه دور و با استفاده از سنسورها و سایر تجهیزات ارتباطی مانند WiFi به راحتی می توانند فرامین ارسالی از سوی اپراتور را اجرا نمایند. بدین ترتیب با حذف حرکت لیفتراک یا ریچتراک در داخل تونلها، ضمن افزایش ایمنی و جلوگیری از خطر تصادف و آسیب به قفسه ها، مدیریت عملیات بهبود یافته و در مجموع انبار مدرن تر با سطح انعطاف پذیری بالاتری در اختیار قرار می گیرد.
  قابلیت های ماشین شاتل در سیستم قفسه شاتل داریوین به گونه ای است که علاوه بر رفع بسیاری از محدودیت های قفسه درایوین، امکان مدیریت و کنترل بهینه موجودی ها را بر مبنای نرم افزار مدیریت انبار (WMS) به خوبی فراهم می سازد.
  بطور خلاصه می توان گفت سیستم شاتل درایوین، با افزایش سرعت و دقت بارگذاری و باربرداری پالت در قفسه ها و با به حداقل رساندن دخالت نیروی انسانی در فرآیند عملیاتی انبار، سطح جدیدی از مکانیزاسیون انبار را مهیا می سازد.

   

  کلیه محصولات شرکت قفسه انبار و فروشگاهی راک تهران با اصول و استانداردهای موجود تولید و تست می شوند و سپس با تضمین کیفیت و پشتیبانی به بازار اراٰئه می شوند.

  _

  عکس

  قفسه بندی شاتل درایوین

  قفسه بندی شاتل درایوین
  شاتل درایوین 2
  _

  عکس

  قفسه بندی شاتل درایوین

  شاتل درایوین 1
  شاتل درایوین 2
  _

  ویدیو

   قفسه بندی شاتل درایوین

  جستجوی پیشرفته

  Search
  Generic filters
  Search
  Generic filters
  Search
  Generic filters
  _

  صنایع و حوزه های مورد استفاده

  قفسه بندی شاتل درایوین

  _

  دسته بندی محصولات ما

  قفسه بندی شاتل درایوین

  امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!