قفسه بندی انبار راک تهران

 

اولین شرکت تولید کننده قفسه بندی انبار و تجهیزات فروشگاهی در ایران

واحد فروش قفسه بندی انبار

02167523

قفسه بندی انبار

قفسه بندی انبار و استفاده بهینه از فضا یکی از اهداف سازمانها می باشد که با بکارگیری حرفه ای انواع سیستم های قفسه بندی امکانپذیر می گردد.
راک تهران با بیش از 20 سال سابقه در تولید انواع سیستمها و محصولات قفسه بندی انبار، تجربه منحصر به فردی را برای صنایع مختلف در ابعاد گوناگون فراهم ساخته است.

پروژه قفسه بندی انبار مادیران

پروژه تجهیز قفسه بندی انبار مادیران

جهت نگهداری و ذخیره سازی پالتهای حاوی انواع برد LCD و LED تولید شرکت مادیران، قسمتی از انبار این شرکت به مساحت 2000 متر مربع به قفسه بندی خود جریان مجهز گردیده است. قفسه مذکور با ارتفاع ….

مادیران

پروژه قفسه بندی انبار بیمه رازی

پروژه تجهیز قفسه بندی انبار بیمه رازی

انبار بیمه رازی با مساحتی بالغ بر 240 متر مربع با استفاده از قفسه بندی مشبک در 3 طبقه با ارتفاع 590 سانتیمتر تجهیز گردیده است که مساحتی نزدیک به 1250 متر مربع را جهت ….

بیمه-رازی

پروژه قفسه بندی انبار داتیس الکتریک مهام

پروژه تجهیز قفسه بندی انبار داتیس الکتریک مهام

انبار 850 مترمربعی شرکت داتیس تحت پوشش نیم طبقه راک به مساحت 320 مترمربع قرار گرفته است و سطح مفید قابل استفاده را در فضای مذکور به دو برابر ….

داتیس-مهام-الکترونیک

پروژه قفسه بندی انبار سبز گلشن تیراژه

پروژه تجهیز قفسه بندی انبار سبز گلشن تیراژه

انبار 2500 مترمربعی این شرکت با استفاده از قفسه پالت راک با ارتفاع 9 متر، قابلیت نگهداری 4500 پالت به ابعاد 100ₓ 120 سانتی متر و وزن 1000 کیلوگرم ….

آتوسا
_

قفسه بندی انبار برای صنایع و حوزه های مختلف در سراسر ایران

قفسه بندی انبار

انتخاب بهترین سیستم قفسه بندی انبار برای مسئولین و مدیران کسب و کارها دغدغه مهمی است و صنایع مختلف برای قفسه بندی انبارها و فروشگاه های خود باید با توجه کاربری هدف و بودجه ای که دارند مناسب ترین سیستم های قفسه بندی را انتخاب نمایند.

کارشناسان و مشاوران مجرب راک تهران، به صورت کاملا تخصصی به سوالات شما پاسخ داده و  بهترین راه حل را برای قفسه بندی انبار صنعت شما ارائه می دهند.

جستجوی پیشرفته

Search
Generic filters
Search
Generic filters
Search
Generic filters
_

سایر دسته بندی های محصولات راک تهران

قفسه بندی انبار و تجهیزات فروشگاهی