قفسه بندی انبار

راک تهران اولین شرکت تولید کننده قفسه بندی انبار و تجهیزات فروشگاهی در ایران

قفسه بندی انبار

تجهیزات انبار و استفاده بهینه از فضا یکی از اهداف سازمان ها می باشد که با بکارگیری حرفه ای انواع سیستم های قفسه بندی امکانپذیر می گردد.
راک تهران با بیش از 20 سال سابقه در تولید انواع سیستم ها و محصولات قفسه بندی و تجهیزات انبار، تجربه منحصر به فردی را برای صنایع مختلف در ابعاد گوناگون فراهم ساخته است.

مادیران

پروژه قفسه بندی انبار مادیران

پروژه تجهیز قفسه بندی انبار مادیران

جهت نگهداری و ذخیره سازی پالتهای حاوی انواع برد LCD و LED تولید شرکت مادیران، قسمتی از انبار این شرکت به مساحت 2000 متر مربع به قفسه بندی خود جریان مجهز گردیده است. قفسه مذکور با ارتفاع ….

بیمه-رازی

پروژه قفسه بندی انبار بیمه رازی

پروژه تجهیز قفسه بندی انبار بیمه رازی

انبار بیمه رازی با مساحتی بالغ بر 240 متر مربع با استفاده از قفسه بندی مشبک در 3 طبقه با ارتفاع 590 سانتیمتر تجهیز گردیده است که مساحتی نزدیک به 1250 متر مربع را جهت ….

داتیس-مهام-الکترونیک

پروژه قفسه بندی انبار داتیس الکتریک مهام

پروژه تجهیز قفسه بندی انبار داتیس الکتریک مهام

انبار 850 مترمربعی شرکت داتیس تحت پوشش نیم طبقه راک به مساحت 320 مترمربع قرار گرفته است و سطح مفید قابل استفاده را در فضای مذکور به دو برابر ….

آتوسا

پروژه قفسه بندی انبار سبز گلشن تیراژه

پروژه تجهیز قفسه بندی انبار سبز گلشن تیراژه

انبار 2500 مترمربعی این شرکت با استفاده از قفسه پالت راک با ارتفاع 9 متر، قابلیت نگهداری 4500 پالت به ابعاد 100ₓ 120 سانتی متر و وزن 1000 کیلوگرم ….

قفسه بندی انبار

پروژه قفسه بندی انبار داروسازی

پروژه تجهیز قفسه بندی انبار شرکت داروسازی

قفسه بندی پالت راک راهرو باریک جهت نگهداری پالت های محصول به ابعاد ١٢٠×١٢٠ سانت ، به وزن یک تن به وسیله ماشین مخصوص VNA و با گنجایش ١۵٠٠ پالت پوزیشن

قفسه بندی انبار

پروژه قفسه بندی انبار شرکت کاله

پروژه تجهیز قفسه بندی انبار شرکت کاله

قفسه بندی درایوین جهت نگهداری پالت های محصول به ابعاد ١٢٠×٨٠ سانت ، به وزن یک تن و با گنجایش ١٢٠٠ پالت پوزیشن در این فاز

_

قفسه بندی انبار برای صنایع و حوزه های مختلف در سراسر ایران

انتخاب بهترین تجهیزات انبار برای مسئولین و مدیران کسب و کارها دغدغه مهمی است و صنایع مختلف برای تجهیز انبارها و فروشگاه های خود باید با توجه کاربری هدف و بودجه ای که دارند مناسب ترین سیستم های قفسه بندی را انتخاب نمایند.

کارشناسان و مشاوران مجرب راک تهران، به صورت کاملا تخصصی به سوالات شما پاسخ داده و  بهترین راه حل را برای صنعت شما ارائه می دهند.

جستجوی پیشرفته

Search
Generic filters
Search
Generic filters
Search
Generic filters
_

سایر دسته بندی های محصولات راک تهران

_

سوالات متداول

قفسه بندی انبار 

آیا بازدید و نقشه برداری از انبار و ارائه خدمات مشاوره مستلزم پرداخت هزینه می باشد؟

بازدید از محل و تهیه نقشه و ارائه پیش فاکتور بصورت رایگان توسط کارشناسان شرکت انجام می پذیرد. اما ارائه مشاوره تخصصی با توجه به حجم و ابعاد پروژه مشمول هزینه های خاص خود می باشد.

آیا جهت نظارت بر نصب و اجرا هزینه ای دریافت می گردد؟

در صورتی که طراحی و تولید توسط شرکت انجام شده باشد، صرفا هزینه حمل و نصب دریافت می گردد و تمامی مراحل نظارت تا زمان تحویل نهایی، مشمول هیچگونه هزینه ای نمی باشد.

نحوه پشتیبانی و خدمات پس از فروش چگونه است؟

قفسه های نصب شده به شرط استفاده صحیح و اصولی دارای یک سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشند.

تنوع رنگهای مورد استفاده در قفسه بندی چیست؟ آیا امکان انتخاب رنگ سفارشی جهت قفسه ها وجود دارد؟

به طور کلی رنگ مورد استفاده جهت قفسه های مشبک طوسی یا گالوانیزه و جهت قفسه های پانل راک، پالت راک و درایوین ترکیب طوسی و نارنجی با پانلهای گالوانیزه میباشد. با توجه به شرایط محیطی و میزان رطوبت منطقه، رنگ های مورد استفاده آلکید یا اپوکسی می باشند.

در شرایط خاص با توجه به حجم و میزان پروژه، امکان ارائه رنگ مورد درخواست مشتری وجود دارد که البته ممکن است بسته به شرایط و نوع رنگ درخواستی، همراه با درصدی افزایش قیمت مواجه گردد.

آیا امکان اجرای قفسه در سردخانه های زیر صفر وجود دارد؟

بله، عموما جهت سردخانه های زیر صفر از قفسه های ویژه با پوشش گالوانیزه گرم استفاده می نمایند.

آیا امکان افزایش ارتفاع و یا توسعه قفسه بندی در آینده وجود دارد؟

قابلیت افزایش ارتفاع ارتباط مستقیمی با نوع قفسه اجرا شده، مقاطع و ضخامت ستونهای فعلی و میزان تحمل قفسه بندی دارد که لازم است بوسیله واحد مهندسی بررسی گردد. ولی توسعه قفسه ها در سطح انبار براحتی میسر می باشد.

جهت مشاوره تخصصی در زمینه قفسه بندی انبار با مشاوران ما در ارتباط باشید