تجهیزات فروشگاهی

شتاب روزافزون تعداد هایپرمارکتها و فروشگاههای زنجیره ای و استقبال بی نظیر مشتریان از این مدل فروشگاهها لزوم پیاده سازی سبک جدیدی ازتجهیزات فروشگاهی برای  چیدمان و نمایش کالاها را نمایان ساخته است که این امر با بکارگیری قفسه بندی و تجهیزات فروشگاهی محقق می گردد.

واحد فروش تجهیزات فروشگاهی

02167523

محصولات تجهیزات فروشگاهی و خدمات 

با توجه به وجود انواع مختلف اقلام و کالاها در فروشگاهها در ابعاد و بسته بندیهای گوناگون، استفاده از مدلها و طرحهای متنوع تجهیزات فروشگاهی مثل قفسه ها، میزصندوق و تجهیزات دیگربا ویژگیهای منحصر به فرد خود، موجب می گردد تا تمامی نیازهای مد نظر مشتریان برآورده گردد.

_

 تجهیزات فروشگاهی

انواع آن

با افزایش روز افزون تعداد سوپرمارکت‌ها، هایپرمارکت‌ها و فروشگاه‌های زنجیره‌ای، اهمیت تجهیزات فروشگاهی مناسب نیز بالاتر رفته است. در بیشتر خیابان‌های شهرها شاهد هایپرمارکت‌ها و فروشگاه‌های زنجیره‌ای گوناگون هستیم؛ این افزایش تعداد به دلیل استقبال مردم از این نوع فروشگاه‌ها است و از همین رو وجود قفسه بندی و تجهیزات فروشگاهی مناسب امری ضروری است.

در دنیای امروز همه ما به فکر پیشرفت و بهبود کار و نحوه‌ی زندگی هستیم و همان طور که در بخش تجهیزات انبار مکانیزه ذکر کردیم، ما به دنبال بهبود و سرعت بخشیدن به کارها هستیم. ما با مکانیزه کردن تجهیزات انبار به سهولت کارها و بالا بردن دقت در عملیات داخل انبارها کمک کردیم اما این کارها بخش قابل رویت برای مشتریان ما نیستند.

در بخش تجهیزات فروشگاهی تمرکز ما بر هموار کردن مسیر خرید مشتری، سهولت خرید در فروشگاه‌های شما و در نهایت بهبود تجربه خرید مشتری است.

از نکاتی که ممکن است برای خودتان نیز در مواجه با یک فروشگاه مهم باشد، جلوه بصری آن است. با وارد شدن به یک فروشگاه که ظاهری به هم ریخته دارد کسی حس خوبی برای خرید کردن نخواهد داشت. بنابراین، چیدمان مناسب و جلوه بصری مطلوب از نکات مهم در جلب مشتری بوده و در نتیجه انتخاب بهترین تجهیزات فروشگاهی بسیار مهم تلقی می‌شود. در واقع با قفسه بندی مرتب و جذاب می‌توان از مشتری‌ها به خرید دعوت کرد.

از دیگر نکات مهم انتخاب تجهیزات و قفسه بندی‌هایی در فروشگاه است که باعث سهولت خرید مشتری شود و سفر خریدش را جذاب تر کند. این امر با در دسترس بودن محصولات برای مشتری و همچنین در دیدرس بودن محصولات برای آن اتفاق می‌افتد.

طراحی قفسه‌های فروشگاه باید متناسب با فضای فروشگاه باشند. اگر فضای در اختیارتان کوچک است از استفاده از قفسه‌های بزرگ جلوگیری کنید و برعکس.

از آن جایی که هایپرمارکت‌ها و فروشگاه‌های زنجیره‌ای بزرگ مشتریان زیادی دارند، زمان‌های شلوغی بسیاری نیز دارند. قفسه‌ها باید به گونه ای باشند که در ساعات شلوغی در بین راهروهای فروشگاه ترافیک انسانی ایجاد نشود.

استفاده از چرخ دستی‌های سبک با اندازه مناسب نیز از فاکتورهای مهمی است که در کنار دیگر موارد باعث بهبود تجربه خرید مشتریان و در نتیجه گرفتن سهم بیشتری از بازار می‌شود.

مشتریان تجهیزات فروشگاهی و کاربری هدف

 

تنوع فروشگاههای موجود اعم از سوپرمارکتها، فروشگاههای زنجیره ای و هایپرمارکتها به لحاظ ابعاد و ماهیت کارکردی خود، مدلها و تجهیزات فروشگاهی متفاوتی از چیدمان و مدیریت فروش کالاها را می طلبد که تحقق این موضوع با انتخاب درست انواع قفسه بندی و تجهیزات فروشگاهی امکانپذیر می گردد.

_

کاربری تجهیزات فروشگاهی و حوزه های مورد استفاده

تجهیزات فروشگاهی

جستجوی پیشرفته

Search
Generic filters
Search
Generic filters
Search
Generic filters

پروژه تجهیزات فروشگاهی هایپراستار

پروژه تجهیز قفسه بندی فروشگاه هایپراستار

سال 88 با افتتاح اولیـــــــــن شــــعبه فروشگاه زنجیــــــــره ای هایپراســــتار در ایران و تأمیــــــــن قفســــــــــه‌بندی این فروشــــــــگاه از شـــــــــرکت‌های خارجی، “گروه صنعتی راک تهران” ضمـــــــــن بررسی تجهیزات این فروشگاه، متوجه فاصله زیاد بیــــــــــن تولیــــــدات داخـــلی و استانداردهای ….

هایپراستار

پروژه تجهیزات فروشگاهی هفت

پروژه تجهیز قفسه بندی فروشگاه هفت

فروشگاه زنجیره ای اوشانک از بهار 29 فعالیت خود را در گروه فروشگاه های تخفیفی آغاز کرد. این گروه نخستین و گسترده ترین فروشگاه زنجیره ای خود را تحت عنوان فروشگاه تخفیفی 7 راه اندازی کرد که اولین شعبه آن در تابستان 93 در محله ….

هفت

پروژه تجهیزات فروشگاهی شهروند

پروژه تجهیز قفسه بندی فروشگاه شهروند

شهروند
_

دسته بندی محصولات راک تهران

تجهیزات فروشگاهی