دکوراسیون فروشگاهی

طراحی و اجرای سفارشی انواع دکوراسیون فروشگاهی مدرن و مبلمان فروشگاهی بر مبنای نیاز و درخواست شما توسط شرکت راک تهران

 

واحد فروش مبلمان و دکوراسیون فروشگاهی

02166701001

دکوراسیون فروشگاهی مدرن

دکوراسیون فروشگاهی می بایست متناسب با اندازه فروشگاه باشد، به عنوان مثال فروشگاه های بزرگ نباید از تجهیزات کوچک استفاده کنند، چون باعث خالی جلوه دادن فروشگاه می شود و برای فروشگاه های کوچک نیز بالعکس. علاوه بر ابعاد دکوراسیون، نور پردازی مناسب بیش از هر چیزی در جذب مشتریان مؤثر هستند. در نتیجه برای یک دکوراسیون مدرن ابعاد، نورپردازی و استفاده از کنتراست رنگ‌ها بسیار حائز اهمیت بوده و موجب می شود فروشگاه شما یک ویترین و فضای جذابی برای مشتریان داشته باشد.
مشاوران و متخصصان راک تهران از ابتدای کتر در کنار شما هستند تا ببهترین انتخاب ها را برای دکوراسیون فروشگاهی خود داشته باشید.

پروژه دکوراسیون فروشگاه مارال چرم

مبلمان و دکوراسیون فروشگاهی

برند مارال چرم با توجه به نام و محبوبیتی که بین مردم دارد شعبه های زیادی هم در سراسر ایران دارد و البته اختلافات بصری بسیاری بنابه نوع چیدمان و دکوراسیون و استانداردها در شعبات مختلف تا سال 98 به چشم میخورد….

product-case-study-1

پروژه دکوراسیون فروشگاه موژان

مبلمان و دکوراسیون فروشگاهی

پروزه موژان با کاربری تولید و فروش شومیز زنانه به منظ ور دکوراسیون شعبه ی محمود آباد خود برای مشاوره وکانسپتشوال شدن در سال 98 با شرکت آرتیکو همکاری کرد و این همکاری منجر به اراایه کانسپت اکونومی….

product-case-study

جستجوی پیشرفته

Search
Generic filters
Search
Generic filters
Search
Generic filters
_

سایر دسته بندی های محصولات راک تهران

_

سوالات متداول

دکوراسیون فروشگاهی

عملیات مربوط به مبلمان و دکوراسیون فروشگاهی به چه صورت است؟

طراحی و تولید سفارشی انواع دکوراسیون فروشگاهی مدرن و مبلمان فروشگاهی بر مبنای نیاز و درخواست مشتری از صفر تا صد توسط شرکت راک تهران انجام می گردد.

آیا بازدید و نقشه برداری از فروشگاه و ارائه خدمات مشاوره مستلزم پرداخت هزینه می باشد؟

بازدید از محل و تهیه نقشه و ارائه پیش فاکتور بصورت رایگان توسط کارشناسان شرکت انجام می پذیرد. اما ارائه مشاوره تخصصی با توجه به حجم و ابعاد پروژه مشمول هزینه های خاص خود می باشد.

استاندارد های دکوراسیون فروشگاهی به چه صورت است؟

دکوراسیون فروشگاهی باید متناسب با فضای فروشگاه انجام شود برای مثال در فضاهای بزرگ استفاده از المان هایی با ابعاد کوچک اشتباه است و باعث خالی جلوه کردن فضا می شود.

شرکت راک تهران در دکوراسیون فروشگاهی به چه صورت عمل می کند؟

گروه پشتیبانی و طراحان راک تهران همگام با شما از ابتدای کار تا نصب نهایی تجهیزات فروشگاهی و دکوراسیون همراه شما خواهند بود.

راک تهران در کدام دسته از صنایع، پروژه های مبلمان و دکوراسیون فروشگاهی همکاری داشته است؟

راک تهران در تمامی پروژه های صنایع مختلف اعم از پوشاک، لوازم خانگی، الکترونیک، تجهیزات ورزشی، مواد غذایی و … آماده خدمت رسانی به شما همراهان می باشد.

وجه تمایز دکوراسیون و مبلمان فروشگاهی راک تهران با دیگر شرکت ها در چیست؟

شرکت راک تهران با در نظر گرفتن فضای موجود فروشگاه، رعایت اصول دکوراسیون، روانشناسی رنگ، استفاده از بهترین و با کیفیت ترین محصولات، با کمترین قیمت و پشتیبانی سریع در سراسر ایران آماده خدمات رسانی به شما همراهان گرامی می باشد.

جهت مشاوره تخصصی در زمینه دکوراسیون فروشگاهی با مشاوران ما در ارتباط باشید