موبایل راک

استفاده حداکثری از فضای انبار با حذف تمامی راهروهای زائد

قفسه بندی موبایل راک با توجه به افزایش چشمگیر ظرفیت انبار و میزان بهره وری از سطح مورد استفاده، یک راه حل ایده ال جهت مکانهایی همچون سردخانه ها می باشد که اولویت اصلی آنها دستیابی به حداکثر ظرفیت نگهداری کالا در انبار می باشد.

واحد فروش سیستم های قفسه بندی مکانیزه

02143043300

درخواست مشاوره

  مشخصات فنی
  ویژگی ها و مزایا
  • امکان نگهداری هر نوع کالا بصورت بار واحد (Unit Load)
  • دسترسی صد در صد به تمامی کالاها
  • مدیریت گذاشت و برداشت کالاها بر مبنای اصولFIFO و FEFO
  • امکان استفاده بهینه از فضا با حذف راهروهای فرعی و زائد
  • دستیابی به حداکثر ظرفیت ممکن در سطح
  • حداکثر انعطاف پذیری در نگهداری انواع کالاها به لحاظ وزن و ابعاد
  • قابلیت تنظیم ارتفاع کفه ها از یکدیگر به میزان دلخواه
  • امکان استفاده از ارتفاع، دهانه و عمق های مختلف
  • قابلیت افزایش سطح مکانیزاسیون انبار با بهره گیری از زیر ساختهای نرم افزارهای مانند WMS
  محدوده کاربرد

  موبایل راک جهت انواع بارهای پالتی و صندوق ها که توسط ماشین های گذاشت و برداشت بار در انبار مانند لیفتراک یا ریچتراک جابجا می شود.

  توضیحات

  موبایل راک

   

  در یک طبقه بندی کلی می توان قفسه موبایل راک را از خانواده قفسه پالت راک محسوب نمود، با این تفاوت که امکان جابجایی و حرکت ماژول های قفسه به راحتی وجود دارد. در واقع سیستم قفسه بندی موبایل راک علاوه بر دارا بودن تمامی مزیت های قفسه بندی پالت راک، بدلیل پویایی و قابلیت جابجائی خود، با حذف تمامی راهروهای فرعی و زائد، حداکثر ظرفیت ممکن را در انبار فراهم می سازد.

  در بسیاری از صنایع و شرکت ها، بدلیل هزینه بالای سرمایه گذاری جهت ساخت و احداث انبارها، بهره وری و استفاده حداکثری از فضای موجود یک اولویت محسوب می گردد، این موضوع در برخی انبارها همچون سردخانه ها بدلیل هزینه بسیار بالای ساخت و همچنین تجهیزات سرمایشی مورد نیاز، اهمیت دو چندانی پیدا می کند.

  سیستم قفسه بندی موبایل راک با مکانیزم حرکتی خاص خود، علاوه بر حذف تمامی راهروهای غیر ضروری، بیشترین ظرفیت ممکن را فراهم می نماید. در این سیستم هر بلوک کامل قفسه پالت راک بر روی شاسی موتورداری نصب می گردد که می تواند بر روی ریل های تعبیه شده در کف انبار به راحتی حرکت کند و جابجا گردد. بطور کلی وجود تنها یک راهروی فرعی جهت دسترسی به هر کدام از بلوک های قفسه بندی کفایت می کند، اما با توجه به مساحت انبار، حجم ورود و خروج کالا و تنوع کالاهای موجود، تعداد راهروهای فرعی می تواند افزایش پیدا کند. در یک مقایسه کلی ظرفیت انبار با استفاده از قفسه موبایل راک نسبت به قفسه پالت راک، حداقل به دو برابر افزایش می یابد.

  دسترسی همزمان به تمامی سلول ها و پالت ها، مدیریت کالاها و موجودیها بر مبنای اصول FIFO یا FEFO ، کاهش پرت فضاها، استفاده حداکثری از تمامی مساحت انبار و دستیابی به بالاترین ظرفیت ممکن با بکارگیری سیستم قفسه بندی موبایل راک بصورت همزمان میسر می باشد.

  تلفیق قفسه بندی موبایل راک با سیستم های نرم افزاری مختلف همچون سیستم مدیریت انبار یا WMS (Warehouse Management System) علاوه بر مدیریت یکپارچه انبار، می تواند منافع گوناگونی را جهت سازمان فراهم آورد و در مجموع هزینه نگهداری کالا در انبار را کاهش دهد.

   

  کلیه محصولات شرکت قفسه انبار و فروشگاهی راک تهران با اصول و استانداردهای موجود تولید و تست می شوند و سپس با تضمین کیفیت و پشتیبانی به بازار اراٰئه می شوند.

  _

  عکس

  موبایل راک

  shutle drive in
  sorter
  _

  عکس

  موبایل راک

  Mobile Pallet Racking
  Mobile Pallet Racking
  _

  ویدیو

  موبایل راک

  جستجوی پیشرفته

  Search
  Generic filters
  Search
  Generic filters
  Search
  Generic filters
  _

  صنایع و حوزه های مورد استفاده

  موبایل راک

  _

  دسته بندی محصولات ما

  موبایل راک

  امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!