راک تهران

 

اولین شرکت پیشرو در بازار سیستم های انبار در صنعت لجستیک

 

و تامین کننده مهم برای صنعت خرده فروشی ایران و خاورمیانه

کاربری

کاربری

همزمان با گسترش صنعت خرده فروشی و استقبال بیشتر مردم به آن، روش های فروش مدرن در قالب مجتمع های بزرگ تجاری، فروشگاه های زنجیره ای و هایپرمارکت ها شکل گرفت که موجب ایجاد تحولی بزرگ و شگرف در صنعت تولید قفسه بندی و تجهیزات فروشگاهی نیز گردید. تنوع بسیار زیاد کالاهای قابل عرضه، ماهیت کالاها ، ابعاد و حجم آنها در کنار سیاست ها و استراتژی های فروش سازمان ها از جمله عوامل تاثیر گذار در طراحی، تولید و چیدمان قفسه های فروشگاهی می باشد، ضمن آنکه تولید سفارشی و اختصاصی مطابق نیاز و سلیقه مشتریان نیز از اهمیت بسزایی برخوردار می باشد.

طراحی ویژه و اختصاصی، تنوع و انعطاف در تولید، چیدمان مهندسی و اصولی در کنار نصب حرفه ای موجب گردیده است تا تمامی نیازهای مشتریان در این صنعت به خوبی برآورده گردد.
با کلیک بر روی هر کاربری میتوانید با خدمات ما در آن حوزه بیشتر آشنا شوید.

 

_

کاربری

بر روی هر کاربری کلیک کنید

صنایع
rocktehran-1-02

صنایع

طیف وسیع صنایع و کاربری موجود در کشور و اهمیت مقوله لجستیک در کنار ضرورت ذخیره سازی و نگهداری کالا، موجب گردیده است تا استفاده از انواع سیستم های مختلف قفسه بندی در انبار بعنوان یک اولویت اساسی مدنظر قرار گیرد. کارخانجات، صنایع و کاربری گوناگون تولیدی در حوزه های مختلف اعم از: صنعت خودرو، صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، معادن، سازمان ها و شرکت های بازرگانی، شرکت های پخش و … تماما محتاج تجهیز انبارهای خود با استفاده از سیستم های قفسه بندی مورد نیاز می باشند.
بی تردید تنوع و حجم وسیع کالاها و محصولات موجود در صنایع مختلف و لزوم استفاده بهینه و حداکثری از فضای انبار، موجب می گردد تا انتخاب نوع قفسه بندی مورد نیاز و روش چیدمان آن در انبار (Layout) از اهمیت دو چندانی برخوردار گردد.
با کلیک بر روی هر صنعت میتوانید با خدمات ما در آن حوزه بیشتر آشنا شوید.

_

صنایع

بر روی هر صنعت کلیک کنید

جستجوی پیشرفته

Search
Generic filters
Search
Generic filters
Search
Generic filters