تجهیزات ورزشی

دکوراسیون این فروشگاه باید برای تمامی افراد در هر سن و سال و با هر سلیقه ای جذاب باشد؛ پس در تعیین دکور و چیدمان اعتدال را رعایت کنید و پیرو سبکی اختصاصی باشید.

واحد فروش مبلمان و دکوراسیون فروشگاهی

02166701001

تجهیزات ورزشی

امروزه طراحی دکوراسیون مغازه لوازم ورزشی مانند بسیاری از صنف های دیگر بسیار مورد توجه قرار گرفته و به یک شاخص رقابتی تبدیل شده است. دکوراسیون مغازه ورزشی با استفاده از تجهیزات ورزشی باید به گونه ای باشد که ماهیت خود یعنی ورزش و امور مربوط به آن را به خوبی منعکس کند.طراحی دکوراسیون مغازه لوازم ورزشی نباید مانند طراحی داخلی یک اداره باشد. ورزش به طوری ذاتی آمیخته با شور، هیجان و تحرک است. پس کسانی که به سراغ مغازه های لوازم ورزشی می روند نیز به نوعی دارای سطح هیجان بالایی هستند. پس وارد شدن به یک فضای مینیمال و بسیار ساده نمی تواند جذابیت لازم را برای آن ها داشته باشد. در طراحی دکوراسیون مغازه لوازم ورزشی بهتر است از رنگ های تند و متنوع استفاده کنید. بهتر است یک تم رنگی برای تجهیزات ورزشی خود در نظر بگیرید و سپس اقدام به طراحی بر اساس موقعیت و رنگ ها کنید.از دیدگاه طراحی دکور فروشگاه لوازم ورزشی باید پر از پویایی و تحرک باشد، پر از رنگ و اَشکال غیرعادی , به شدت جذاب و برای هدف خاصی طراحی شده باشد.استفاده از دکوراسیون حرفه ای و جذاب می تواند تجربه ی مشتری از خرید را بسیار دلپذیر کند و احساس راحتی بیشتری به وی بدهد.

 

کلیه محصولات شرکت قفسه انبار و فروشگاهی راک تهران با اصول و استانداردهای موجود تولید و تست می شوند و سپس با تضمین کیفیت و پشتیبانی به بازار اراٰئه می شوند.

_

پروژه های انجام شده

مبلمان و دکوراسیون فروشگاهی

Furniture-and-store-decoration-Maraton
پروژه ماراتن
برای توضیحات بیشتر کلیک کنید
ماراتنماراتن

فروشگاه ماراتن فروشگاهی برای عرضه پوشاک ورزشی در شهر بابلسر که برای طراحی و تولید ان باید به سمت طراحی استندها با ماهیت اسپرت میرفتیم.رنگ ها – نور و نحوه دسترسی ها مسیر های رفت آمد و ….

بیشتر

جستجوی پیشرفته

Search
Generic filters
Search
Generic filters
Search
Generic filters
_

عکس

مبلمان  و دکوراسیون فروشگاهی

Maraton 3D concept
Maraton
_

عکس

مبلمان  و دکوراسیون فروشگاهی

Maraton
Maraton
_

ویدیو

مبلمان و دکوراسیون فروشگاهی

_

صنایع و حوزه های مورد استفاده

قفسه بندی خودجریان

_

دسته بندی محصولات ما

تجهیزات ورزشی

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!