الکترونیک 

طراحی فروشگاه محصولات الکترونیک را میتوان بی پروا و جسورانه به حساب آورد. در دکوراسیون  این سبک از فروشگاه ها ترکیب زیبایی از فضای باز، آزاد بودن و حس راحتی را می توان جلوه گر ساخت.

واحد فروش مبلمان و دکوراسیون فروشگاهی

02166701001

الکترونیک

مغازه های محصولات الکترونیکی مثل موبایل و اکسسوری , کامپیوتر و لوازم جانبی و …تقریبا در هر منطقه ای از شهر وجود دارند اما در دکوراسیون ابزار الکترونیکی و نحوه چیدمان ویترین، با هم تفاوت های بسیاری دارند. تعدادی از مغازه ها دکوراسیون ابزار الکترونیکی بسیار مدرنی دارند و تعدادی دیگر هم دکوراسیون ابزار الکترونیکی و ویترینی کاملا ساده دارند.از دید بسیاری از طراحان، جذب کردن مشتری به داخل این مغازه ها برای سفارش و خرید یک علم است و به هیچ وجه نباید با آن ساده برخورد کرد.بسیاری از افراد علاقه مند به تکنولوژی، الکترونیک، سعی در دنبال کردن اخبار و مدل های جدید اینگونه دستگاه ها دارند که با سرعت زیادی در حال پیشرفت هستند.

بنابراین طبیعی است که بازدید کننده ها و خریداران زیادی روزانه به این مغازه ها در سرتاسر شهر سر بزنند. در نتیجه داشتن دکوراسیون و مبلمان  زیباتر و باشکوه تر در فروشگاههای تکنولوژی  به جذب بیشتر مشتری کمک بسیار شایانی خواهد کرد.

 

کلیه محصولات شرکت قفسه انبار و فروشگاهی راک تهران با اصول و استانداردهای موجود تولید و تست می شوند و سپس با تضمین کیفیت و پشتیبانی به بازار اراٰئه می شوند.

_

پروژه های انجام شده

مبلمان و دکوراسیون فروشگاهی

Furniture and store decoration-Partiyan
پروژه پارتیان
برای توضیحات بیشتر کلیک کنید
پارتیانپارتیان

برند پارتیان با عرضه تکنولوژی (موبایل و اکسسوری) نیاز به دکوراسیون متفاوتی داشت که علاوه بر سادگی و قابل دسترس کردن محصول در این فروشگاه سکیوریتی بالا و جانمایی های محصول ….

بیشتر

جستجوی پیشرفته

Search
Generic filters
Search
Generic filters
Search
Generic filters
_

عکس

مبلمان و دکوراسیون فروشگاهی

supermarket - tech - partiyan
Partiyan
_

عکس

مبلمان و دکوراسیون فروشگاهی

Partiyan 3D concept
Partiyan
_

ویدیو

مبلمان و دکوراسیون فروشگاهی

_

صنایع و حوزه های مورد استفاده

مبلمان و دکوراسیون فروشگاهی

_

دسته بندی محصولات ما

الکترونیک

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!