راک تهران توسعه دهنده سیستم های قفسه بندی

در صنعت لجستیک و خرده فروشی

_

داستان راک تهران

شرکت راک تهران با سابقه 20 ساله در تولید انواع قفسه های انبار و فروشگاهی، یکی از تامین کنندگان اصلی و مهم در حوزه لجستیک و صنعت خرده فروشی در ایران و خاورمیانه می باشد. راک تهران اولین شرکت تولید کننده محصولات فلزی در دو بخش قفسه بندی انبار و تجهیزات فروشگاهی (هایپرمارکتها و فروشگاههای زنجیره ای) در یک کارخانه و مکان مشترک در ایران می باشد. راک تهران اولین شرکت پیشرو در بازار سیستم های انباردر صنعت لجستیک و تامین کننده مهم برای صنعت خرده فروشی ایران می باشد .
شرکت راک تهران بعنوان یکی از شرکتهای پیشرو در این حوزه، یکی از تامین کنندگان اصلی صنایع و شرکتهای مختلف، علی الخصوص صنعت خرده فروشی (Retail) به حساب می آید.
هدف اصلی شرکت راک تهران صرفا فروش محصولات نیست، بلکه تمرکز اصلی شرکت، ارائه مجموعه کاملی از خدمات شامل: مشاوره، طراحی، تولید، اجرا و پشتیبانی دائمی از مشتریان خود بصورت 24 ساعته در طول 7 روز هفته می باشد.
با توجه به وجود انبارهای متنوع و گوناگون در صنایع مختلف با کاربریهای متفاوت، شرکت راک تهران طیف وسیعی از انواع قفسه های مکانیزه و نیمه مکانیزه را در جهت رفع نیازهای مشتریان تولید نموده و با تمرکز بر واحد تحقیق و توسعه (R&D) و با اتکا به نیروهای متخصص و کارآمد و طراحان خوش فکر و خلاق خود، اقدام به طراحی و ساخت قطعات و محصولات منحصر به فردی نموده است که فصل نوینی از دانش لجستیک در حوزه انبار را در کشور رقم زده است.
با افزایش روزافزون مراکز خرید، فروشگاه های زنجیره ای و هایپر مارکت ها، نیاز به تجهیز این نوع فروشگاه ها بیش از پیش احساس می شود، در همین راستا شرکت راک تهران با داشتن سالها تجربه موفق در زمینه تولید سیستم های قفسه بندی و تجهیزات فروشگاهی و بهره مندی از دانش روز دنیا و تعامل با بهترین تولیدکنندگان این صنعت در دنیا، اقدام به طراحی و تولید انواع سیستم های قفسه بندی فروشگاهی و تجهیزات مرتبط نموده است که در نوع خود بی نظیر و منحصر به فرد بوده و قابلیت ارائه در تمامی بازارهای داخلی و صادراتی را دارا می باشد.
دامنه متنوع و گسترده محصولات راک تهران در کنار خط تولید مدرن و انعطاف پذیر آن موجب گردیده است تا نیاز تمامی صنایع، سازمان ها و فروشگاه های در تمامی حوزه ها به خوبی برآورده گردد.
بهره گیری از آخرین فن آوریهای تولیدی در بستر تحقیق و پژوهش و استفاده از نیروی انسانی زبده و کارآمد موجب گردیده است تا همواره شاهد ظهور محصولات جدیدی از این شرکت باشیم که نیازهای روزافزون متقاضیان را پاسخگو می باشد.
خط مشی و رویکرد عملی شرکت، التزام به ارزش های والای اخلاقی و کاری نظیر جلب رضایت مشتری، حفظ کرامت انسانی، تحقق مسوولیت های اجتماعی، توسعه و نوآوری و تکیه بر توانمندی های تولید داخلی می باشد که علاوه بر جلوگیری از خروج میلیون ها دلار ارز، عمده وجه تمایز شرکت راک تهران در این صنعت می باشد که آن را به انتخاب اول بسیاری از مشتریان تبدیل نموده است.

_

تاریخچه راک تهران

1380

شرکت راک تهران در مرداد ماه  ســــال 1380 با راه اندازی یک کارگاه کوچک 4 نفره فعالیت خود را آغاز کرد. جناب آقای مهندس شاملو و یکی از دوستان قدیمی ایشان از بنیان گذاران اولیه شرکت راک تهران بودند. اولین محصول تولیدی شرکت، قفسه مشبک بود که در ادامه با توجه به توانمندیهای روز افزون شرکت و افزایش دانش و تجربه صاحبان آن، تولید سایر محصولات نیز در دستور کار قرار گرفت.

1381

 شرکت جهت عرضه مستقیم محصولات خود به بازارهای هدف، اولین فروشگاه خود را در محدوه حسن آباد تهران افتتاح نمود. تعداد این فروشگاهها در ادامه به 4 فروشگاه افزایش یافت.

1384

به منظور افزایش توان و ظرفیت تولید، 4 کارگاه تولیدی دیگر در اطراف کارگاه موجود خریداری و راه اندازی شد.

1385

با خرید خط تولیـد “رول فرمینگ” و راه اندازی آن که امکان تولید قطعات گروه قفسه بندی راک شامل ستون و بازوها را داشت، فصل جدیدی از فعالیت شرکت شکل گرفت و شرکت راک تهران، محصولات گروه راک را روانه بازار نمود.

1386

همزمان با توسعه فعالیتهای تولیدی شرکت، تعداد پرسنل نیز به 40 نفر افزایش یافت.

1387

همزمان با تولید قفسه های انبار جهت شرکتها و صنایع مختلف، تجهیز قفسه های فروشگاهی مورد نیاز سوپر مارکتها و  فروشگاههای زنجیره ای نیز در دستور کار قرار گرفت.

1388

با ورود فروشگاههای زنجیره ای بزرگ و مطرح به ایران همچون هایپراستار، استانداردهای جدیدی در تجهیز فروشگاهها و سوپرمارکتها مطرح گردید که این امر مستلزم بکارگیری تجهیزات به روز و پیشرفته تری بود که توسط شرکت مدنظر قرار گرفت.

1389

شرکت راک تهران با همکاری شرکت کارفور (هایپراستار) و آموزشهای گوناگون توانست نیاز به محصولات جدید فروشگاهی را با بالاترین کیفیت ممکن و با در نظر داشتن استانداردهای جهانی مرتفع نماید و رضایت مشتریان این صنعت را که همواره از کمبود تجهیزات استاندارد و به روز رنج می بردند، جلب نماید.

1394

با افتتاح کارخانه جدید “راک تهران” در شهرک صنعتی نصیرآباد، امکان تولید محصولات شرکت در فضایی بزرگتر و با دستگاه های به روزتر فراهم گردید. همزمان تعداد پرسنل شرکت نیز به 150نفر افزایش یافت.

1395

با توجه به گسترش مراکز تجاری و به منظور رفع نیاز برندهای جدید، “راک تهران” طراحی و تولید مبلمان و دکوراسیون فروشگاهی را تحت برند RTCO آغاز نمود.در همین سال شرکت موفق به دریافت تندیس حمایت از حقوق مصرف کنندگان گردید و  بعنوان واحد نمونه صنعتی استان تهران انتخاب شد.

1396

شرکت در جهت افزایش کیفیت رنگ محصولات تولیدی، اقدام به خرید خـــــــط رنگ مجهز و مدرن خــــــــــود از شرکت واگنر آلمــان نمود که علاوه بر بهبود کیفیت محصولات، ظرفیت تولید شرکت را به سه برابر افزایش داد. در این سال محصولات تولیدی “راک تهران”، استانداردهای لازم جهانی را جهت صادرات کسب نمود و پروژه های مختلفی در کشورهای عراق، عمان، قطر و امارات به انجام رسید که در تولید و نصب محصولات علاوه بر لحاظ نمودن تمامی استانداردهای مورد نیاز، شـــــرایط اقلیمی و آب و هوایی منطقه نیز مدنظر قرار گرفت.

1397

در جهت توسعه محصولات، تولید انواع میز صندوق های فروشگاهی آغاز گردید. اخذ نمایندگی موتورهای میز صندوق با برند معتبر Drum Motor  نقش عمده ای در بهبود عملکرد و ارتقای کیفیت این محصولات در ایران داشت.در همین راستا کارخانه ای مجزا برای تولید این محصول راه اندازی گردید. در همین سال شرکت “راک تهران” در راستای توسعه کسـب و کار و متمرکز سازی کارخانه های موجود، زمینی را در شهرک صنعتی پرند خریداری نمود. با بهره برداری از سایت مذکور، ظرفیت تولید محصولات شرکت به سه برابر افزایش می یابد.دریافت تندیس حمایت از حقوق مصرف کنندگان و انتخاب شرکت بعنوان واحد نمونه صنعتی استان تهران از دیگر افتخاراتی بود که در این سال بدست آمد.

1398

با توجه به تغییر روش های انبارداری و نیاز به افزایش سطح اتوماسیون و هوشمندسازی انبارها، شـــــــرکت دانش بنیان “کیا گیتی صنعت” با کمک متخصصان و دانش آموختگان نخبه کشور با هدف ارائه راه حل های نوین در صنعت لجستیک و انبارداری آغاز به کار کرد.

1399

“شرکت راک تهران” با فراهم نمودن زیرساختهای فنی و تخصصی  ، با تکیه بر دانش فنی نیروهای زبده و کارآمد خود، هم اکنون سهم عمده ای از بازار تجهیز و قفسه بندی انبارهای صنعتی، هایپرمارکتها و فروشگاههای زنجیره ای را در اخــــــــتیار دارد و انتخاب اول بزرگان صنعت لجستیک و خرده فروشی می باشد.

1400

شرکت راک تهران با تکیه بر قابلیتها و توانمندیهای خود و در بستر تحقیق و پژوهش، تمامی مساعی خود را در جهت رشد و توسعه صنعت لجستیک و صنعت خرده فروشی در ایران و سایر کشورها با استفاده از تکنولوژی و فناوریهای نوین بکار خواهد گرفت.

_

استاندارد و تقدیر نامه ها

_

عکس

راک تهران

2
3
4
5
7
8
1
_

ویدیو

راک تهران