free web hit counter

تاریخچه و تولیدات شرکت

شرکت راک تهران در سال 1380 پایه گذاری شد 

با توجه به نیاز صنایع مختلف به انبار و تجهیزدرست انبار ها و با توجه به رشد علمی در زمینه سازه و علم استاتیک این شرکت بر آن شد تا گام مهمی در طراحی و ساخت قفسه بندی های جدید و به روز بر پایه آخرین تحقیقات روز دنیا گردید.
در این جهت با اتصال به شرکت های مطرح جهانی در این و استفاده از تجربیات و تبادل اطلاعات با آنها موفق گردید فناوری های زیاد در این زمینه به ثبت برساند.
متخصصان و پرسنل شرکت همیشه در جهت نو آوری و بروز بودن گام برداشته اند در این زمینه در بازار داخلی پیشرو بوده اند.
با توجه به رشد صنایع مختلف نیاز به انبار های مدرن تر بیشتر شده که شرکت راک تهران در جهت رفع این نیاز ها گامهای مهمی را برداشته است.
در این راستا شرکت راک تهران توانسته نیاز گستره وسیعی از صنایع و مشتریان را با توجه به تنوع درخواست ها برآورده کند.
صنایعی مانند صنایع خودرو سازی، قطعه سازی، صنایع دارویی، صنایع غذایی، صنایع نفت گاز و پترو شیمی، صنایع لوازم خانگی، صنایع نساجی شرکت های پخش و ... انبار های این مشتریان همگی بر اساس نوع اجناس بارگذاری شده
وزن، حجم و تیپ انبار ها، چیدمان گردیده تا حد اکثر بهروری از فضای انبار حاصل گردد
این امر توسط متخصصان نقشه کشی و مهندسی فروش شرکت راک تهران انجام گردیده است.پس از طراحی و تبادل نظر با مشتری و تصویب طرح نهایی، سفارش ساخت قطعات به کارخانه اعلام کارخانه راک تهران شروع به ساخت قطعات می کند.
با توجه به بودن این شرکت تام ماشین آلات و دستگاه به روز ترین و مدرن ترین ماشین آلات روز دنیا بوده که قطعات منحصر به فرد و بدون رقیبی را در بازار ارائه می کند.
پس از طی پروسه های مختلف ساخت شامل برش، پانچ، فرم دادن، جوشکاری و پرداخت های احتمالی، قطعات و طی مراحل کامل شستشو گردیده تا کلیه آلودگی ها اعم از روغن، چربی ، گرد و خاک از قطعات پاک شده و قطعه آماده رنگ آمیزی گردد.
سپس قطعات بوسیله سیستم کانوایر به داخل کابین رنگ هدایت شده پس از رنگ آمیزی به روش الکترواستاتیک با رنگ پودری با درجه حرارت 200 تا 220 درجه سانتی گراد پخته میشود.
در کلیه این مراحل از ورود ورق به کارخانه تا رنگ آمیزی و تخلیه از خط رنگ کارشناسان کنترل کیفیت به تمام مراحل ساخت نظارت داشته از خروج قطعات معیوب یا با کیفیت پایین جلوگیری به عمل می آورند.
پس از بسته بندی قطعات و هدایت آنها به انبار اجناس آماده ارسال به محل پروژه می گردند.
با هماهنگی مشتری پرسنل نصب قطعات به محل نصب اعزام گردیده و پروسه نصب با توجه به نقشه تائید شده توسط مشتری اجرا می گردد
این مرحله زیر نظر پرسنل مهندسی فروش بوده و در صورت نیاز تغییرات احتمالی انجام می گردد.
این شرکت با اعتماد به تولید داخلی و بهره جستن از مواد اولیه مرغوب ایرانی و نیز با اتکا به متخصصان و نیروی جوان داخلی گام به عرصه تولید نموده و تا کنون هم از خروج میلیونها دلار از کشور جلوگیری نموده و هم با صادرات محصولات با کیفیت و قابل رقابت با کالا های مشابه خارجی توانسته خوبی از بازار منطقه را از آن خود نماید.
با توجه به ساخت مراکز خرید، سوپر مارکت ها و هایپر مارکت های متعدد و نیاز این مراکز به قفسه بندی و تجهیز ات فروشگاهی شرکت راک تهران عزم خود را در جهت برآورده کردن نیاز این مراکز جزم نموده و توانسته در این زمینه پیشرو باشد.
با طراحی و ساخت قفسه ها و تجهیزات متنوع و مدرن توانسته است با محصولات خارجی رقابت نموده و نظر مشتریان داخلی و خارجی را جلب نماید.
با این حال این شرکت از تحقیق و توسعه در این زمینه دست بر نداشته و معتقد است می توان پا را فراتر نهاد و به بازار های دور دست چشم داشت.

pic2new
pic3new
pic2new
pic3new
 

ایزو ها : 

 

 

خط مشی شرکت:

 آشنایی با خط مشی کیفیت شرکت  

   

تقدیر نامه ها :

فرم تماس با ما

تماس با ما

دفتر: تهران، خیابان حافظ، خیابان جامی، خیابان میردامادی، کوچه آزمایش، پلاک 3 واحد4
تلفن: (8خط) 66706720-021
فکس:66742435-021
کانال تلگرام: Rocktehran
ایمیل:info@rocktehran.com

کارخانه: جاده ساوه – کیلومتر 30 نرسیده به رباط کریم –شهرک صنعتی نصیرآباد-خیابان دکتر حسابی-خیابان صنعت-صنعت 5-شرکت راک تهران